Преходник Bravas DVI-HDMI

Преходник Bravas DVI-HDMI
Виж цялата галерия
  • Код на продукта: adapter Bravas HDMI
  • Наличност: В наличност
  • 7.00лв.
+
-


Преходник

DVI adaptor female to HDMI male

Connector type: DVI female to HDMI male

Connector material: gold plated plug

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър